Videók

Videó

24 szep
„Bakancslistán a tartós párkapcsolat” címmel Berényi András pszichológus, családterapeuta tart előadást a Párkapcsolati Szabadegyetemen, a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ és a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom közös szervezésében.
24 szep
„60 éves a debreceni nukleáris medicina” címmel rendez tudományos tanácskozást az MTA DAB Orvostudományi Szakbizottság Nukleáris Medicina Munkabizottsága és a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar Képalkotó Intézete.
20 szep
„Kormányzási tradíciók, modernitás és jövőkép” címmel rendez nemzetközi Konferenciát a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara.
17 szep
Négy napos konferenciát tart a Debreceni Egyetem a határon túli, magyar nyelvet oktató intézmények számára.